|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 250*14*16mm | Tworzywo: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 194 N (19,8 KG) | Długość całkowita: | 250 mm |
| Długość pracy: | 225 mm | Średnia waga: | 3,37 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 190*szer. 10 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy / na gorąco | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Plastikowa plomba PP z zaciskiem,Plastikowa plomba 194N z zaciskiem |
||
Wysoce bezpieczne uszczelki z tworzyw sztucznych przeznaczone do zastosowań w zakresie logistyki kontenerowej i transportu.
Plastikowe uszczelki bezpieczeństwa są jednym ze sposobów manipulowania oczywistymi urządzeniami zaprojektowanymi do
zapewnienie weryfikowalnych dowodów nieautoryzowanego dostępu w łańcuchach dostaw o wysokiej uczciwości
W przeciwieństwie do uszczelnień kablowych koncentruje się na środowiskowym uszczelniania plastikowych uszczelnień bezpieczeństwa priorytetowo
audytowalność, identyfikowalność i wizualne wskazanie manipulacji, co czyni je niezbędnymi w logistyce
Produkty farmaceutyczne, energetyka i organy celne
wykonany z wkładu PP z ABS lub SS201 do blokowania cylindra
drukowanie logo identyfikacyjnego firmy i numeracji seryjnej, takich jak kody kreskowe lub kody QR.
Mamy różne plastikowe uszczelki o łącznej długości od 180 mm do 700 mm dla Państwa wyboru.
Prosimy o poinformowanie nas o ilości zakupu logo koloru lub tekstu do drukowania, abyśmy mogli zrobić wgląd układu dla odniesienia
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 250*14*16 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS250FL |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 194 N (19,80 KG) |
| Całkowita długość | 250 mm |
| Długość pracy | 225 mm |
| Średnia waga | 30,37 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 190*W 10 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowy / ciepły stempel |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo towarów, zapewnione zostaną profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, paczki gastronomiczne, pudełka, torby z zipem, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, rozpoczynamy od 2021 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%),Azja Wschodnia (1).00%), Europa Zachodnia (1.00%), Europa Południowa (1.00%), Ameryka Środkowa (1.00%), Europa Północna (1.00%), Europa Wschodnia (1.00%).
Zawsze próbka przedprodukcyjna przed masową produkcją; zawsze ostateczna kontrola przed wysyłką;
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa; Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal,Western Union; Język używany: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284