|
Productdetails:
|
| Maat: | 250*14*16 mm | Materiaal: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 194 N (19,8 KG) | Totale lengte: | 250 mm |
| Werklengte: | 225 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.37 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 190*W 10 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | PP-pull-strak plastic afdichting,194N Tight Pull Plastic Seal |
||
High-security plastic afdichtingen ontworpen voor containerlogistiek en transporttoepassingen.
Plastic beveiligingszegels zijn een manier manipulatie duidelijke apparaten ontworpen om
het verstrekken van verifieerbaar bewijs van ongeoorloofde toegang in supply chains met een hoge integriteit;
In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvriendelijkheid, hebben plastic beveiligingszegels prioriteit.
auditabiliteit, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor zij onmisbaar zijn in de logistiek
De Europese Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de onderzoeksprocedure.
Gemaakt van PP insert met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder De afdichting tag ondersteuning laser
het afdrukken van het bedrijfsidentificatie-logo en de serienummering zoals een streepjescode of een QR-code.
We hebben verschillende plastic afdichtingen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons weten uw aankoop hoeveelheid kleur logo of tekst te worden afgedrukt, zodat we kunnen maken van de lay-out preview voor verwijzing
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 250*14*16 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS250FL |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 194 N (19,80 KG) |
| Algemene duur | 250 mm |
| Werktijd | 225 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3.37 g / pc |
| Markeringsgebied | L 190*W 10 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / warm stempelen | |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te garanderen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten aangeboden.
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1.00%), Zuid-Europa (1.00%), Midden-Amerika (1.00%), Noord-Europa (1.00%), Oost-Europa (1.00%).
Altijd een pre-productie monster vóór massaproductie; Altijd definitieve inspectie vóór verzending;
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Aanvaardbare leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering; Aanvaardbare betalingsvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY; Aanvaardbare betalingsvorm: T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal,- Western Union; Taal gesproken: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284