|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 250*14*16 mm | Υλικό: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,8 KG) | Συνολικό μήκος: | 250 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 225 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 3.37 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 190*W 10 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδα από πλαστικό PP,194N Τραβήξτε στενή πλαστική σφραγίδα |
||
Πλαστικές σφραγίδες υψηλής ασφάλειας σχεδιασμένες για εφαρμογές εφοδιαστικής και μεταφοράς εμπορευματοκιβωτίων.
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι συσκευές σφράγισης μιας χρήσης που αποδεικνύουν παραβίαση, σχεδιασμένες για να παρέχουν επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας. Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίου που εστιάζουν στην περιβαλλοντική στεγανοποίηση, οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας δίνουν προτεραιότητα στην ελεγξιμότητα, την ιχνηλασιμότητα και την οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στην εφοδιαστική, τη φαρμακευτική, την ενέργεια και την τελωνειακή επιτήρηση. Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας κατασκευάζονται συνήθως από ένθετο PP με κύλινδρο ABS ή SS201 για μπλοκάρισμα. Η ετικέτα της σφραγίδας υποστηρίζει εκτύπωση με λέιζερ του λογότυπου αναγνώρισης της εταιρείας και αύξοντα αριθμό, όπως γραμμικό κώδικα ή κωδικό QR.
Διαθέτουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την ποσότητα αγοράς, το χρώμα, το λογότυπο ή το κείμενο προς εκτύπωση, ώστε να μπορέσουμε να δημιουργήσουμε μια προεπισκόπηση διάταξης για αναφορά.
Πιστοποιήσεις
Τεχνικές Προδιαγραφές
Στοιχείο
Τιμή
Μέγεθος
250*14*16 mm
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
|---|---|
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS250FL |
| Υλικό | PP, ABS |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 194 N (19,80 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 250 mm |
| Μήκος Εργασίας | 225 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 3,37 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 190*Π 10 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / Θερμή σφράγιση |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας (MOQ) | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
| Συσκευασία & Παράδοση | Για να διασφαλιστεί καλύτερα η ασφάλεια των αγαθών σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας. |
| Εφαρμογές Προϊόντος | Εφοδιαστική μεταφορών, ταχυμεταφορές, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές εργασίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ρούχα, κ.λπ. |
| Εταιρικό Προφίλ | Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφράγισης ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στις βιομηχανίες εφοδιαστικής, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφοράς πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρτατη αυθεντικότητα, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας! |
Ποιοι είμαστε;
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Τι μπορούμε να αγοράσουμε από εσάς;
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες μπουλονιών εμπορευματοκιβωτίων, σφραγίδες καλωδίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών, αυτοκόλλητα void με γρήγορη αντίδραση για να ανταποκριθούμε στις ανάγκες των πελατών και υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί Όροι Παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Delivery. Αποδεκτό Νόμισμα Πληρωμής: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY. Αποδεκτός Τύπος Πληρωμής: T/T, MoneyGram, Credit Card, PayPal, Western Union. Ομιλούμενη Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284