|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 210*21,5*15,0 mm | Tworzywo: | PP |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 70 N (7,14 kg) | Długość całkowita: | 210 mm |
| Długość pracy: | 136 mm | Średnia waga: | 1,54 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 28 * szer. 18 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 10000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 210*21,5*15,0 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS210F |
| Materiał | PP |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 70 N (7,14 KG) |
| Długość całkowita | 210 mm |
| Długość robocza | 136 mm |
| Średnia waga | 1,54 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 28 * Szer. 18 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| MOQ | 10000 szt. |
| Kod HS | 3926909090 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284