|
Productdetails:
|
| Maat: | 210 × 21,5 × 15,0 mm | Materiaal: | PP |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 70 N (7,14 kg) | Totale lengte: | 210 mm |
| Werklengte: | 136 mm | Gemiddeld gewicht: | 1.54 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 28 * W 18 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 10000 pc's |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 210 × 21,5 × 15,0 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS210F |
| Materiaal | PP. |
| Treksterkte | 70 N (7,14 kg) |
| Algemene duur | 210 mm |
| Werktijd | 136 mm |
| Gemiddeld gewicht | 1.54 g / pc |
| Markeringsgebied | L 28 * W 18 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / Warm stempel | |
| MOQ | 10 000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284