|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 210*21,5*15,0mm | Malzeme: | PP |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 70 N (7,14 KG) | Toplam Uzunluk: | 210 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 136 mm | Ortalama Ağırlık: | 1,54 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 28 * G 18 mm | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 10000 PCS |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Özel plastik güvenlik mühürleri,Düzenlenebilir plastik güvenlik mühürleri |
||
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boyut | 210*21,5*15,0 mm |
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-PS210F |
| Malzeme | PP |
| Çekme Dayanımı | 70 N (7,14 KG) |
| Toplam Uzunluk | 210 mm |
| Çalışma Uzunluğu | 136 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1,54 gr / adet |
| İşaretleme Alanı | U 28 * G 18 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Lazer / Sıcak Damga |
| MOQ | 10000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284