|
Szczegóły Produktu:
|
| Tworzywo: | Plastik, HDPE | używać: | Butelka |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >88,2 N (9,0 KG) | Rozmiar całkowity: | 142*120*6,0 mm |
| Średnia waga: | 4,67 g/szt | Średnica butelki aplikacyjnej: | 28-33 mm |
| Aplikacja: | Noś trzy butelki | Personalizacja: | Do przyjęcia |
| Kolor: | Czerwony, niebieski, żółty, pomarańczowy, biały | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Dowolny port w Chinach |
| Podkreślić: | Uchwyty do butelek plastikowych 88,2 N |
||
Ręcznik plastikowej butelki to proste narzędzie wykonane z plastiku HDPE, zgodne ze standardem RoHs,i usta uchwytu jest zaprojektowany z pierścieniowych pętli zamek zapewnić pakiet wystarczająco szczelny do przenoszenia gołą ręką.
| Tytuł | Plastikowy uchwyt na trzy butelki |
|---|---|
| Materiał | HDPE |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 88,2 N (9,0 KG) |
| Wielkość | 142*120*6,0 mm |
| Średnia waga | 40,67 g / pc |
| Średnica butelki do stosowania | 28-33 mm |
| Minimalna ilość zamówienia | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Przenoszenie napojów, promocja napojów wiążących, transport butelek z wodą i inne zastosowania w zakresie przenoszenia wielu butelek.
Proszę zmierzyć maksymalną i minimalną średnicę szyi butelki oraz średnicę butelki, abyśmy mogli sprawdzić i dopasować odpowiednią rękojeść do rozwiązań opakowaniowych.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284