|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 88,2 N (9,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 142*120*6,0 mm |
| Μέσο Βάρος: | 40,67 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 28 έως 33 mm |
| Εφαρμογή: | Πάρτε τρία μπουκάλια. | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | 88.2N Πλαστικές Λαβές Μπουκαλιών,Πλαστικές Λαβές Μπουκαλιών Έθιμο χρώμα |
||
Η πλαστική λαβή μπουκαλιού είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από υλικό πλαστικού HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs, και το στόμιο της λαβής είναι σχεδιασμένο με κυκλικές θηλιές που εξασφαλίζουν ότι η συσκευασία είναι αρκετά σφιχτή για να μεταφερθεί με γυμνό χέρι.
| Τίτλος | Πλαστική λαβή για μεταφορά και ανύψωση τριών μπουκαλιών |
|---|---|
| Υλικό | HDPE |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | >88,2 N (9,0 KG) |
| Μέγεθος | 142*120*6,0 mm |
| Μέσος όρος βάρους | 4,67 g / τεμ. |
| Διάμετρος μπουκαλιού εφαρμογής | 28-33 mm |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Μεταφορά ποτών, προώθηση δεμάτων ποτών, μεταφορά μπουκαλιών νερού και άλλες εφαρμογές μεταφοράς πολλαπλών μπουκαλιών.
Παρακαλούμε μετρήστε τη μέγιστη και την ελάχιστη διάμετρο του λαιμού του μπουκαλιού σας, καθώς και τη διάμετρο του μπουκαλιού, ώστε να μπορούμε να ελέγξουμε και να αντιστοιχίσουμε την κατάλληλη λαβή για τις λύσεις συσκευασίας σας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284