|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 88,2 N (9,0 KG) | Totale maat: | 142*120*6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht: | 4.67 g / pc | De diameter van de fles: | 28-33 mm |
| Sollicitatie: | Drie flessen dragen | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Rood, Blauw, Geel, Oranje, Wit | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Elke haven van China |
| Markeren: | 88.2N Plastic fleshandgrepen,Plastic fles handgrepen aangepaste kleur |
||
Plastic fles handvat is een eenvoudig gereedschap gemaakt van HDPE plastic materiaal dat voldoet aan de RoHs standaard,en het handvat mond is ontworpen met ringvormige lussen sluiting zorgen voor het pakket strak genoeg om te dragen met de blote hand.
| Titel | Plastic handvat voor drie flessen Draaglift |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | > 88,2 N (9,0 KG) |
| Grootte | 142*120*6,0 mm |
| Gemiddeld gewicht | 4.67 g / pc |
| Applicatieflesdiameter | 28-33 mm |
| Minimale bestelhoeveelheid | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Dranktransport, promotie van drankjes, transport van waterflessen en andere toepassingen voor het vervoer van meerdere flessen.
Meet de maximale diameter en de minimale diameter van uw fleshals, evenals de diameter van de fles, zodat wij de geschikte handvat voor uw verpakkingsoplossingen kunnen controleren en matchen.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284