|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >88,2 N (9,0 KG) | Genel boyut: | 142*120*6,0mm |
| Ortalama Ağırlık: | 4,67 g / adet | Uygulama şişesi çapı: | 28-33mm |
| Başvuru: | Üç Şişe Taşıma | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Kırmızı, Mavi, Sarı, Turuncu, Beyaz | Adedi: | 5000 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | 88.2N Plastik Şişe Tutacağı,Plastik Şişe Tutacağı (Özel Renk) |
||
Plastik şişe sapı, RoHs standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılmış basit bir alettir ve sap ağzı, çıplak elle taşımak için yeterince sıkı bir paket sağlayan halka halkalı bir toka ile tasarlanmıştır.
| Başlık | Üç Şişe Taşıma Kaldırma İçin Plastik Sap |
|---|---|
| Malzeme | HDPE |
| Çekme Dayanımı | >88,2 N (9,0 KG) |
| Boyut | 142*120*6,0 mm |
| Ortalama Ağırlık | 4,67 g / adet |
| Uygulama Şişe Çapı | 28-33 mm |
| Minimum Sipariş Miktarı | 5000 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
İçecek taşıma, içecek promosyonu, su şişesi nakliyesi ve diğer çoklu şişe taşıma uygulamaları.
Paketleme çözümleriniz için uygun sapı kontrol edip eşleştirebilmemiz için lütfen şişe boynunuzun maksimum ve minimum çapını ve şişe çapını ölçün.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284