|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 198*12,0*18,6 mm | Tworzywo: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 194 N (19,80 kg) | Długość całkowita: | 198 mm |
| Długość pracy: | 170 mm | Średnia waga: | 2,59 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 170 * szer. 8,4 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | 200 mm pieczęć pojemnika plastikowego,Zamknięcie pojemnika z tworzyw sztucznych o dostosowanym kolorze |
||
| Wielkość | 198*12,0*18,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS198FL |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 194 N (19,80 KG) |
| Całkowita długość | 198 mm |
| Długość pracy | 170 mm |
| Średnia waga | 20,59 g / pc |
| Obszar oznakowania | L 170 * W 8,4 mm |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowy / ciepły stempel |
| MOQ | 5000 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie: 100 sztuk na torebkę, 5000 sztuk na karton
Wielkość kartonu: 55*36*27 cm
Waga brutto: 13,0 kg
Waga netto: 12,0 kg
Kim jesteśmy?
Nasze główne rynki obejmują rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%) i Azję Południowo-Wschodnią (7,00%).
Jak możemy zagwarantować jakość?
Zawsze przed masową produkcją dostarczać próbki przedprodukcyjne; zawsze przed wysyłką przeprowadzać ostateczną inspekcję.
Co możesz kupić od nas?
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Dlaczego kupujesz od nas, a nie od innych dostawców?
Specjalizujemy się w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, w tym uszczelnień śrubek kontenerowych, uszczelnień kablowych, plastikowych uszczelnień, uszczelnień liczników, nylonowych wiązań kablowych, uchwytów butli,i naklejki z szybkim czasem reakcji i kompleksową obsługą posprzedażną.
Jakie usługi możemy udzielić?
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki: angielski, chiński
Logistyka transportowa, dostawa ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, paczki cateringowe linii lotniczych, pudełka, torby z zipem, odzież i różne zastosowania przemysłowe.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Spółka specjalizuje się w dostarczaniu różnych jednorazowych elementów zabezpieczających, w tym uszczelnienia kontenerówNasze produkty są stosowane w logistyce, kontenerach, ładunku lotniczym, bankowości,transport ropy i gazu"Jizhen" reprezentuje najwyższą szczerość i najwyższą jakość, co stanowi podstawę naszej filozofii obsługi klienta.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284