|
Productdetails:
|
| Maat: | 198*12,0*18,6 mm | Materiaal: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 194 N (19,80 KG) | Totale lengte: | 198 mm |
| Werklengte: | 170 mm | Gemiddeld gewicht: | 2.59 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 170 * W 8,4 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | 200 mm Plastic Container Seal,Gepersonaliseerde kleur Plastic Container Seal |
||
| Grootte | 198*12.0*18.6 mm |
| Plaats van Herkomst | China Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS198FL |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 194 N (19,80 KG) |
| Totale Lengte | 198 mm |
| Werklengte | 170 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 2,59 g / stuk |
| Markeergebied | L 170 * B 8,4 mm |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Laser / Heetstempel | |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
Pakket: 100 stuks/zak, 5000 stuks/doos
Doosafmetingen: 55*36*27 cm
Brutogewicht: 13,0 KG
Nettogewicht: 12,0 KG
Wie zijn wij?
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, opgericht in 2021. Onze belangrijkste markten zijn de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), het Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%) en Zuidoost-Azië (7,00%).
Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
Altijd pre-productie samples leveren vóór massaproductie; Altijd eindinspectie uitvoeren vóór verzending.
Wat kunt u bij ons kopen?
Veiligheidszegels, Plastic Fleshandvatten, Nylon Kabelbinders
Waarom zou u bij ons kopen in plaats van bij andere leveranciers?
Wij zijn gespecialiseerd in de productie, aanpassing en levering van veiligheidszegels, waaronder containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten en void stickers met snelle reactietijden en uitgebreide after-sales services.
Welke diensten kunnen wij leveren?
Geaccepteerde Leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Levering
Geaccepteerde Betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerd Betaaltype: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken Talen: Engels, Chinees
Transportlogistiek, expreslevering, postpakketten, bankwezen, vliegtuigcateringpakketten, dozen, zakken met ritssluiting, kleding en diverse industriële toepassingen.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf is gespecialiseerd in het leveren van diverse wegwerpbare veiligheidsafdichtingsproducten, waaronder containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires. Onze producten zijn van toepassing op logistiek, scheepscontainers, luchtvracht, bankwezen, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. "Jizhen" staat voor uiterste oprechtheid en ultra-echte kwaliteit, wat de basis vormt van onze klantenservicefilosofie.
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284