|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 198*12,0*18,6 mm | Υλικό: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,80 KG) | Συνολικό μήκος: | 198 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 170 mm | Μέσο Βάρος: | 20,59 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 170 * W 8,4 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Πλαστική σφραγίδα δοχείου 200mm,Πλαστική σφραγίδα δοχείου προσαρμοσμένου χρώματος |
||
| Μέγεθος | 198*12,0*18,6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS198FL |
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | 194 N (19,80 KG) |
| Συνολικό μήκος | 198 mm |
| Διάρκεια εργασίας | 170 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 20,59 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 170 * W 8,4 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Συσκευή: 100 τεμάχια/σακούλα, 5000 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος: 55*36*27 cm
Ακαθάριστο βάρος: 13,0 κιλά
Καθαρό βάρος: 12,0 κιλά
Ποιοι είμαστε εμείς;
Η έδρα μας είναι στο Zhejiang της Κίνας, ιδρύθηκε το 2021. Οι κύριες αγορές μας περιλαμβάνουν την εγχώρια αγορά (37.00%), τη Βόρεια Αμερική (22.00%), τη Μέση Ανατολή (16.00%), την Αφρική (10.00%) και τη Νοτιοανατολική Ασία (7.00%).
Πώς μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα;
Πάντα να παρέχετε δείγματα προ-παραγωγής πριν από τη μαζική παραγωγή. Πάντα να πραγματοποιείτε τελική επιθεώρηση πριν από την αποστολή.
Τι μπορείτε να αγοράσετε από εμάς;
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Γιατί να αγοράσετε από εμάς αντί από άλλους προμηθευτές;
Ειδικευόμαστε στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας συμπεριλαμβανομένων σφραγίδων βρόγχων δοχείων, σφραγίδων καλωδίων, πλαστικών σφραγίδων, σφραγίδων μετρητών, δεσμών καλωδίων νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,και κενά αυτοκόλλητα με γρήγορους χρόνους απόκρισης και ολοκληρωμένες υπηρεσίες μετά την πώληση.
Τι υπηρεσίες μπορούμε να προσφέρουμε;
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσες: Αγγλικά, Κινέζικα
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική παράδοση, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές συσκευασίες εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία ειδικεύεται στην παροχή διαφόρων αντικειμένων προστασίας από απορρίψεις ασφαλείας, συμπεριλαμβανομένων των σφραγίδων εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα κενού, δεσμούς καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ.μεταφορά πετρελαίου και φυσικού αερίου"Jizhen" αντιπροσωπεύει την απόλυτη ειλικρίνεια και την εξαιρετικά αυθεντική ποιότητα, που αποτελεί το θεμέλιο της φιλοσοφίας εξυπηρέτησης πελατών μας.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284