|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 198*12,0*18,6 mm | Tworzywo: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 194 N (19,80 kg) | Długość całkowita: | 198 mm |
| Długość pracy: | 170 mm | Średnia waga: | 2,59 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 170 * szer. 8,4 mm | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 5000 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Niestandardowe plastikowe plomby zabezpieczające,Regulowane plastikowe plomby bezpieczeństwa |
||
| Rozmiar | 198×12,0×18,6 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS198FL |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 194 N (19,80 KG) |
| Długość całkowita | 198 mm |
| Długość robocza | 170 mm |
| Średnia waga | 2,59 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 170 × Szer. 8,4 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| MOQ | 5000 szt. |
| Kod HS | 3926909090 |
Opakowanie: 100 szt./worek, 5000 szt./karton
Rozmiar kartonu: 55×36×27 cm
Waga brutto: 13,0 KG
Waga netto: 12,0 KG
Logistyka transportowa, ekspresowa, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, opakowania cateringowe, pudełka, torby z zamkiem błyskawicznym, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma oferuje przede wszystkim różnorodne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i opakowaniach. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultraniewiarygodność, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Mamy siedzibę w Zhejiang w Chinach, zaczęliśmy w 2021 roku, sprzedajemy na rynek krajowy (37,00%), Amerykę Północną (22,00%), Bliski Wschód (16,00%), Afrykę (10,00%), Azję Południowo-Wschodnią (7,00%), Amerykę Południową (2,00%), Azję Wschodnią (1,00%), Europę Zachodnią (1,00%), Europę Południową (1,00%), Amerykę Środkową (1,00%), Europę Północną (1,00%), Europę Wschodnią (1,00%), Azję Południową (0,00%), Oceanię (0,00%). W naszym biurze pracuje łącznie około 1-4 osób.
Plomby bezpieczeństwa, plastikowe uchwyty do butelek, nylonowe opaski kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w produkcji, dostosowywaniu i dostarczaniu plomb bezpieczeństwa, takich jak plomby śrubowe do kontenerów, plomby kablowe, plomby plastikowe, plomby licznikowe, nylonowe opaski kablowe, uchwyty do butelek, naklejki void, z szybką reakcją, aby sprostać potrzebom klienta i obsługą posprzedażową.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany typ płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Języki urzędowe: Angielski, Chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284