|
Productdetails:
|
| Maat: | 198*12,0*18,6 mm | Materiaal: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 194 N (19,80 KG) | Totale lengte: | 198 mm |
| Werklengte: | 170 mm | Gemiddeld gewicht: | 2.59 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 170 * W 8,4 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Grootte | 198 × 12,0 × 18,6 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-PS198FL |
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 194 N (19,80 KG) |
| Algemene duur | 198 mm |
| Werktijd | 170 mm |
| Gemiddeld gewicht | 2.59 g / pc |
| Markeringsgebied | L 170 × W 8,4 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Laser / warm stempelen | |
| MOQ | 5000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Verpakking: 100 stuks per zak, 5000 stuks per doos
Afmeting: 55 × 36 × 27 cm
Bruto gewicht: 13,0 kg
Nettogewicht: 12,0 kg
Transportlogistiek, express, postpakketten, bankieren, luchtvaart, cateringpakketten, dozen, ritszakken, kleding, enz.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
We zijn gevestigd in Zhejiang, China, beginnen vanaf 2021, verkopen naar de binnenlandse markt (37.00%), Noord-Amerika (22.00%), Midden-Oosten (16.00%), Afrika (10.00%), Zuidoost-Azië (7.00%), Zuid-Amerika (2.00%),Oost-Azië (1).00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Midden-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%), Zuid-Azië (0,00%), Oceanië (0,00%).Er zijn in totaal 1 tot 4 mensen in ons kantoor..
Veiligheidsdichtingen, plastic fleshandvaten, nylonkabelbindingen
We zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van beveiligingszegels zoals container bolt zegel, kabel zegel, plastic zegel, meter zegel, nylon kabel bindingen, fles handvaten,void stickers met snelle reactie op de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden:FOB, CFR, CIF, EXW, DDU, Express
Aanvaarde betalingsvaluta:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Aanvaardbaar betaaltype:T/T, MoneyGram, creditcard, PayPal, Western Union
Taal gesproken:Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284