|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 198*12,0*18,6 mm | Υλικό: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,80 KG) | Συνολικό μήκος: | 198 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 170 mm | Μέσο Βάρος: | 20,59 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 170 * W 8,4 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
| Μέγεθος | 198 × 12,0 × 18,6 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS198FL |
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | 194 N (19,80 KG) |
| Συνολικό μήκος | 198 mm |
| Διάρκεια εργασίας | 170 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 20,59 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 170 × W 8,4 mm |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 5000 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Συσκευή: 100 τεμάχια/σακούλα, 5000 τεμάχια/κατάστημα
Μέγεθος: 55×36×27 cm
Ακαθάριστο βάρος: 13,0 κιλά
Καθαρό βάρος: 12,0 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά (37,00%), Βόρεια Αμερική (22,00%), Μέση Ανατολή (16,00%), Αφρική (10,00%), Νοτιοανατολική Ασία (7,00%), Νότια Αμερική (2,00%),Ανατολική Ασία (10,00%), Δυτική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ευρώπη (1,00%), Κεντρική Αμερική (1,00%), Βόρεια Ευρώπη (1,00%), Ανατολική Ευρώπη (1,00%), Νότια Ασία (0,00%), Ωκεανία (0,00%).Υπάρχουν συνολικά περίπου 1-4 άτομα στο γραφείο μας..
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Αποδεκτοί όροι παράδοσης:FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Αποδεκτό νόμισμα πληρωμής:USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής:Τ/Τ, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα ομιλίας:Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284