|
Productdetails:
|
| Materiaal: | Plastic, HDPE | gebruik: | fles |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 29,4 N (3,0 KG) | Totale maat: | 140,8*4,86*0,88 cm |
| Gemiddeld gewicht: | 3.262g | Diameter doorlaat: | 36-41 mm |
| Sollicitatie: | Twee flessenhouder | Maatwerk: | Aanvaardbaar |
| Kleur: | Aanpasbaar | MOQ: | 1000-10000 STUKS |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | 2-Pack Plastic Flessenhandvatten,2-Pack Flessendrager Handvat |
||
Plastic fleshandvat is een eenvoudig hulpmiddel gemaakt van HDPE-kunststof dat voldoet aan de RoHs-norm. De opening van het handvat is ontworpen met ringvormige lussen die zorgen voor een stevige verpakking om met de blote hand te dragen.
Meet alstublieft de maximale en minimale diameter van uw flessenhals, evenals de flesdiameter, zodat we geschikte handvatten voor uw verpakkingsoplossingen kunnen controleren en matchen.
| Merknaam | ULTRASEAL(TM) |
|---|---|
| Modelnummer | US-HDT36X42 |
| Materiaal | HDPE |
| Treksterkte | >29,4 N (3,0 KG) |
| Totale afmetingen | 14,8*4,86*0,88 cm |
| Gemiddeld gewicht | 3,262 g |
| Toegestane diameter | 36-41 mm |
| Toepassing | Houder voor twee flessen |
| Maatwerk | Accepteren |
| Kleur | Aanpasbaar |
| MOQ | 1000-10000 stuks |
| HS-code | 3926909090 |
Plastic handvat US-HDT36X42 25 stuks/bundel, 200 bundels/doos, 5000 stuks/doos
Doosafmetingen: 64*46*38 cm
Brutogewicht: 17,0 kg, Nettogewicht: 15,8 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, fleshandvatten en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuine, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, gestart in 2021, verkopen aan Zuidoost-Azië (20,00%), Noord-Amerika (20,00%), Noord-Europa (15,00%), Zuid-Amerika (10,00%), Midden-Oosten (10,00%), Binnenlandse Markt (10,00%), Afrika (10,00%), Oceanië (5,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Veiligheidszegels, containerzegel, plastic fleshandvatten, nylon kabelbinder, void stickers
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals container boutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, fleshandvatten, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en after-sales services.
Geaccepteerde leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Expresslevering
Geaccepteerde betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerde betalingstypes: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284