|
Ürün ayrıntıları:
|
| Malzeme: | Plastik, HDPE | kullanmak: | Şişe |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >29,4 N (3,0 KG) | Genel boyut: | 14,8*4,86*0,88 cm |
| Ortalama Ağırlık: | 3.262g | Çap Geçişine İzin Ver: | 36-41mm |
| Başvuru: | İki şişe tutucu | Özelleştirme: | Kabul edilebilir |
| Renk: | Özelleştirilebilir | Adedi: | 1000-10000 pcs |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | 2'li Paket Plastik Şişe Tutamakları,2'li Paket Şişe Taşıyıcı Tutamağı |
||
Plastik şişe sapı, RoHs standardına uygun HDPE plastik malzemeden yapılan basit bir araçtır.ve sapık el ile taşımak için yeterince sıkı paketi sağlamak için halka halinde halkalar kilitli tasarlanmıştır.
Lütfen şişe boyununuzun maksimum çapını ve minimum çapını ve şişe çapını ölçün, böylece paket çözümlerinize uygun sapı kontrol edip eşleştirebiliriz.
| Marka Adı | ULTRASEAL (TM) |
|---|---|
| Model Numarası | US-HDT36X42 |
| Malzeme | HDPE |
| Çekim Gücü | >29.4 N (3.0 KG) |
| Toplam Boyut | 14.8*4.86*0.88 cm |
| Ortalama Ağırlık | 3.262 g |
| Çaprazlık | 36-41 mm |
| Uygulama | İki şişe tutucu |
| Kişiselleştirme | Kabul edilebilir. |
| Renk | Özelleştirilebilir |
| MOQ | 1000-10000 adet |
| HS kodu | 3926909090 |
Plastik Yaka US-HDT36X42 25pcs/paket, 200 paket/karton, 5000pcs/karton
Karton boyutu: 64*46*38 cm
Brüt ağırlık: 17.0 kg, Net ağırlık: 15.8 kg
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD., Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer alan 2021 yılında kurulmuştur.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
Merkezimiz Zhejiang, Çin'de, 2021'den itibaren Güneydoğu Asya'ya (20.00%), Kuzey Amerika'ya (20.00%), Kuzey Avrupa'ya (15.00%), Güney Amerika'ya (10.00%), Orta Doğu'ya (10.00%), İç Pazar'a (10.00%) satıyoruz.00%), Afrika (10.00%), Okyanusya (5.00%). Ofisimizde toplam 1-4 kişi var.
Güvenlik mühürleri, konteyner mühürleri, plastik şişe sapları, naylon kablo bağlamaları, boşluk çıkartmaları
Konteyner pervane mühürü, kablo mühürü, plastik mühür, metre mühürleri, naylon kablo bağları, şişe sapları gibi güvenlik mühürlerini yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyonelyiz.Müşterinin ihtiyaçlarına ve satış sonrası hizmetlere uygun hızlı tepki veren boş çıkartmalar.
Kabul edilen teslimat şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express teslimat
Kabul edilen ödeme para birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Dil: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284