|
Productdetails:
|
| Maat: | 24*14,8*6,0 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.79 KN (284,69 KG) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 24*14,8 mm | Blootgestelde kabellengte: | 180 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | 1.8 mm kabelvergrendeling,Kabelvergrendeling 2.79KN |
||
| Producttitel | 1,8 mm logistieke mini kabelbeveiligingszegel voor containerkabelzegel met nummer |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerd staaldraad |
| Sluiting Afmeting | 24*14,8*6,0 mm |
| Kabeldiameter | 1,8 mm |
| Treksterkte | 2,79 KN (284,69 KG) |
| Kabellengte | 180 mm (standaard blootgestelde lengte) |
| Mechanisme | Trekvaste sluitingsmechanisme |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Zwart |
| Logo, serienummer, barcode per laser | |
| Pakket | 100 stuks /zak, 2000 stuks/doos Afmetingen doos: 33*33*16cm Bruto gewicht: 16,40 KG Netto gewicht: 15,80 KG |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284