|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 24*14,8*6,0 mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,79 KN (284,69 KG) | Średnica kabla: | 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 24*14,8 mm | Odsłonięta długość kabla: | 180 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | 1.8mm Cable Lock Seals,Zamknięcia zamków kablowych 2 |
||
| Tytuł produktu | 1,8 mm Logistyczne mini uszczelnienie linkowe do kontenerów, plomba linkowa z numerem |
|---|---|
| Materiał | Stop aluminium, ocynkowany drut stalowy |
| Rozmiar zamka | 24*14,8*6,0 mm |
| Średnica linki | 1,8 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 2,79 KN (284,69 KG) |
| Długość linki | 180 mm (domyślna długość odsłonięta) |
| Mechanizm | Mechanizm uszczelniający typu pull-tight |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Czarny |
| Druk | Logo, numer seryjny, kod kreskowy laserowo |
| Opakowanie | 100 szt./worek, 2000 szt./karton Rozmiar kartonu: 33*33*16cm GW: 16,40 KG NW: 15,80 KG |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284