|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 24*14,8*6,0 mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2,79 KN (284,69 KG) | Kablo çapı: | 1,8 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 24*14,8mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 180 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | Liman: | Şanghay/Ningbo |
| Vurgulamak: | 1.8mm Kablo Kilit Mühürleri,Kablo Kilit Mühürleri 2.79KN |
||
| Ürün Adı | 1.8mm Logistik Mini Kablo Güvenlik Mühürü Konteyner Kablo Mühürü Sayılı |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Kilit Boyutu | 24*14.8*6.0 mm |
| Kablo çapı | 1.8 mm |
| Çekim Gücü | 2.79 KN (284.69 KG) |
| Kablo Uzunluğu | 180 mm (öntanımlı açık uzunluk) |
| Mekanizm | Sıkı mühürleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah |
| Yazdır | Logo, seri numarası, lazer ile barkod |
| Paket | 100 adet/torba, 2000 adet/karton Karton Boyutu: 33*33*16cm GW: 16.40 KG NW: 15.80 KG |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284