|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 24*14,8*6,0 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.79 KN (284,69 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 χλστ |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 24*14,8 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 180 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | 1Σφραγίδες κλειδώματος καλωδίων.8mm,Σφραγίδες κλειδώματος καλωδίων 2.79KN |
||
| Ονομασία του προϊόντος | 1Σφραγίδα ασφαλείας καλωδίου μικρού μήκους.8mm Logistics για κοντέινερ Σφραγίδα καλωδίου καλωδίου με αριθμό |
|---|---|
| Υλικό | Άλλος χάλυβας, ένωσης αλουμινίου |
| Μέγεθος κλειδαριού | 24*14,8*6,0 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 10,8 mm |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.79 KN (284,69 KG) |
| Διάστημα καλωδίου | 180 mm (προεπιλεγμένο εκτεθειμένο μήκος) |
| Μηχανισμός | Τραβήξτε τον σφιχτό μηχανισμό σφράγισης |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λογότυπο, σειριακός αριθμός, γραμμικός κωδικός με λέιζερ |
| Πακέτο | 100 τεμάχια/σακούλα, 2000 τεμάχια/κουτί Μέγεθος κουτί: 33*33*16cm GW: 16,40 KG NW: 15,80 KG |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284