|
Productdetails:
|
| Maat: | 26*26*7,5 mm | Materiaal: | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | > 10,2 KN (1,040.8 kg) | Kabeldiameter: | 3,5 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26 x 26 mm | Blootgestelde kabellengte: | 250 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Gekleurde Kabelzegels 10,2 KN |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 26 × 26 × 7,5 mm |
| Plaats van oorsprong | Zhejiang, China |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC351 |
| Materiaal | Aluminiumlegering, gegalvaniseerde staaldraad |
| Treksterkte | > 10,2 KN (1,040.8 kg) |
| Kabeldiameter | 3.5 mm |
| Markeergebied | 26 × 26 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 250 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, zwart |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284