|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 26*26*7,5mm | Tworzywo: | Stop aluminium, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | >10,2 KN (1040,8 KG) | Średnica kabla: | 3,5 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*26mm | Odsłonięta długość kabla: | 250 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Kolorowe uszczelki kablowe 10,2KN |
||
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | Wymagania dotyczące: |
| Miejsce pochodzenia | Zhejiang, Chiny |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC351 |
| Materiał | Stopy aluminium, galwanizowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | > 10,2 KN (1,0400,8 kg) |
| Średnica kabla | 30,5 mm |
| Obszar oznaczalny | 26 × 26 mm |
| Długość kable | 250 mm (domyślnie) |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, czarny |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284