|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 26*26*7,5 mm | Υλικό: | Κράμα αλουμινίου, γαλβανισμένο σύρμα χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 10,2 KN (1,0400,8 κιλά) | Διάμετρος καλωδίου: | 3,5 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*26mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 250 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | κόκκινο, κίτρινο, μπλε, πράσινο, μαύρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Χρωματιστές Σφραγίδες Καλωδίου 10.2KN,3.5mm Χρωματιστές Σφραγίδες Καλωδίου |
||
| Παράμετρος | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 26×26×7,5 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Zhejiang, Κίνα |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-CC351 |
| Υλικό | Κράμα αλουμινίου, Γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Αντοχή εφελκυσμού | >10,2 KN (1.040,8 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 3,5 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 26×26mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 250mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με σφίξιμο |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284