|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 26*26*7,5mm | Malzeme: | Alüminyum Alaşımlı, Galvanizli Çelik Tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | >10,2 KN (1.040,8 KG) | Kablo çapı: | 3,5 mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*26mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 250 mm (varsayılan) |
| Stil: | Sıkı kilitleme mekanizmasını çekin | Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, siyah |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Renkli kablo mühürleri 10.2KN,3.5 mm renkli kablo mühürleri |
||
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 26×26×7,5 mm |
| Doğum yeri | Zhejiang, Çin |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC351 |
| Malzeme | Alüminyum alaşımı, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | >10.2 KN (1,040.8 kg) |
| Kablo çapı | 3.5 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26x26mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 250mm (varsayılan) |
| Tarzı | Sıkı kilitleme mekanizmasını çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Siyah |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284