|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*24,5*7,6 mm | Υλικό: | PP, από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 268 N (27,35 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 200 mm | Μέσο Βάρος: | 30,58 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 45 * W 25 mm | Άλλες σειρές: | Εφαρμογή των προδιαγραφών για την παρακολούθηση των επιβατών |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 300*24.5*7.6 mm |
| Τόπος Προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός Μοντέλου | US-PS300M |
| Υλικό | PP, Ανοξείδωτος Χάλυβας |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 268 N (27.35 KG) |
| Συνολικό Μήκος | 300 mm |
| Μήκος Εργασίας | 200 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 3.58 g / τεμ. |
| Περιοχή Σήμανσης | Μ 45 * Π 25 mm |
| Άλλες Σειρές | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M / US-PS450M |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284