|
Productdetails:
|
| Maat: | 300*24,5*7,6 mm | Materiaal: | PP, roestvrij staal |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 268 N (27,35 KG) | Totale lengte: | 300 mm |
| Werklengte: | 200 mm | Gemiddeld gewicht: | 3.58 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 45 * W 25 mm | Andere serie: | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M |
| Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit | Afdrukken: | Laser |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
| Specificatie | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 300*24,5*7,6 mm |
| Plaats van herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-PS300M |
| Materiaal | PP, Roestvrij staal |
| Treksterkte | 268 N (27,35 KG) |
| Totale lengte | 300 mm |
| Werkende lengte | 200 mm |
| Gemiddeld gewicht | 3,58 g / stuk |
| Markeergebied | L 45 * B 25 mm |
| Andere series | US-PS280M / US-PS360M / US-PS380M / US-PS450M |
| Kleur | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken | Laser |
| HS-code | 3926909090 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284