|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 15.6*15.6*6.0 mm | Υλικό: | Σημείωση: |
|---|---|---|---|
| Επίπεδο: | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας | Μέσο Βάρος: | 10,73 g / pc χωρίς σύρμα |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 940,98 mm2 | Διάμετρος σφράγισης: | λιγότερο από 1,8 mm |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | χαρακτηριστικό: | Πλαστογράφηση εμφανής |
| Μηχανισμός: | Με τρυπές για την επιδιόρθωση | MOQ: | 10000 τεμ. |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | Προσαρμόσιμες Πλαστικές Σφραγίδες Μετρητή Ηλεκτρικής Ενέργειας,Σφραγίδα Κουτιού Μετρητή Προσαρμόσιμη |
||
1,73 g / τεμ. χωρίς σύρμα
Η Πλαστική Σφραγίδα Μετρητή είναι μια ενδεικτική λύση ασφαλείας σχεδιασμένη για μετρητές κοινής ωφέλειας (ηλεκτρικό ρεύμα, νερό, αέριο) και βιομηχανικό εξοπλισμό. Διαθέτοντας μηχανισμό κλειδώματος με περιστροφή και σύστημα συγκράτησης με άγκιστρο, αυτός ο σχεδιασμός εξασφαλίζει προστασία από παραβίαση, μακροχρόνια ανθεκτικότητα και απρόσκοπτη ενσωμάτωση σε υποδομές έξυπνης μέτρησης.
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Τίτλος | US-TMS06 Σφραγίδα Ασφαλείας Ηλεκτρικού Μετρητή με Ανθεκτικότητα σε Παραβίαση |
| Υλικό | Μόλυβδος, Αλουμίνιο |
| Ιδιότητα | Ενδεικτική σφραγίδα ασφαλείας |
| Συνολικό Μέγεθος | 15,6*15,6*6,0 mm |
| Μέσος Όρος Βάρους | 1,73 g / τεμ. |
| Διάμετρος Σύρματος | < 1,8 mm |
| Επιφάνεια Σήμανσης | 30,25π mm² |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Όνομα εταιρείας, λογότυπο, QR code, barcode, σειριακός αριθμός με λέιζερ |
| Συσκευασία | 100 τεμ. /σακούλα 10000 τεμ. /χαρτοκιβώτιο |
| Παράμετρος | Προδιαγραφή |
|---|---|
| Μέγεθος Χαρτοκιβωτίου | 33*26*21 cm |
| Μεικτό Βάρος (GW) | 18,55 KG |
| Καθαρό Βάρος (NW) | 17,30 KG |
Μετρητής νερού, ηλεκτρικός μετρητής, μετρητής αερίου και οποιοσδήποτε άλλος εξοπλισμός μέτρησης, κ.λπ.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284