|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 15,6*15,6*6,0 mm | Malzeme: | Kurşun, Alüminyum |
|---|---|---|---|
| Seviye: | Gösterge niteliğindeki güvenlik mührü | Ortalama Ağırlık: | 1,73 g / adet telsiz |
| İşaretlenebilir Alan: | 94,98 mm² | Sızdırmazlık Teli çapı: | 1,8 mm'den az |
| Yazdır: | Lazer | Özellik: | Kurcalama |
| Mekanizma: | Düzeltmek için delinmiş pense ile | Adedi: | 10000 PCS |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | Liman: | Çin'in herhangi bir limanı |
| Vurgulamak: | Özelleştirilebilir Plastik Elektrik Ölçü Mühürleri,Meter Kutusu Mührü Özelleştirilebilir |
||
1.73 g / adet tel olmadan
Plastik Metre Mühürü, elektrik, su, gaz sayaçları ve endüstriyel ekipmanlar için tasarlanmış gösterge niteliğinde bir güvenlik mührü çözümüdür. Döndürülerek sıkılan kilitleme mekanizması ve tabana monte tutma sistemi ile bu tasarım, kurcalanmaya karşı kanıtlanmış koruma, uzun süreli dayanıklılık ve akıllı sayaç altyapısına sorunsuz entegrasyon sağlar.
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Başlık | US-TMS06 Kurcalanmaya Dayanıklı Güvenlik Elektrik Kurşun Metre Güvenlik Mühürü |
| Malzeme | Kurşun, Alüminyum |
| Özellik | Gösterge niteliğinde güvenlik mührü |
| Genel Boyut | 15.6*15.6*6.0 mm |
| Ortalama Ağırlık | 1.73 g / adet |
| Tel Çapı | < 1.8 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 30.25π mm² |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Baskı | Şirket adı, logo, QR kodu, barkod, seri numarası lazerle |
| Paket | 100 adet /torba 10000 adet/karton |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Karton Boyutu | 33*26*21 cm |
| Brüt Ağırlık (GW) | 18.55 KG |
| Net Ağırlık (NW) | 17.30 KG |
Su sayacı, elektrik sayacı, gaz sayacı ve diğer tüm ölçüm ekipmanları vb.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284