|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 270*24,5*20 mm | Υλικό: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,80 KG) | Συνολικό μήκος: | 270 χιλ. |
| Μήκος εργασίας: | 180 mm | Μέσο Βάρος: | 40,76 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 67 * W 24,5 mm | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Προσαρμοσμένες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας,Ρυθμιζόμενες Πλαστικές Σφραγίδες Ασφαλείας |
||
Οι πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας είναι μια από τις πιο προφανείς συσκευές που σχεδιάστηκαν για να
παρέχει επαληθεύσιμη απόδειξη μη εξουσιοδοτημένης πρόσβασης σε αλυσίδες εφοδιασμού υψηλής ακεραιότητας
Σε αντίθεση με τις σφραγίδες καλωδίων που επικεντρώνονται στην περιβαλλοντική σφραγίδα, οι σφραγίδες ασφαλείας από πλαστικό δίνουν προτεραιότητα
ελεγκτότητα, ιχνηλασιμότητα και οπτική ένδειξη παραβίασης, καθιστώντας τις απαραίτητες στη εφοδιαστική
Φαρμακευτικά προϊόντα ενέργεια και τελωνειακή επιβολή
κατασκευασμένο από PP εισαγωγή με ABS ή SS201 για το μπλοκάρισμα κύλινδρο Το σήμα σφραγίδας υποστήριξη λέιζερ
εκτύπωση λογότυπου ταυτοποίησης εταιρείας και σειριακής αρίθμησης όπως κώδικας γραμμών ή QR κώδικα.
Έχουμε διάφορα σχέδια πλαστικών σφραγίδων με συνολικό μήκος από 180mm έως 700mm για τις επιλογές σας.
Παρακαλούμε ενημερώστε μας για την αγορά ποσότητα χρώμα λογότυπο ή κείμενο που θα τυπωθεί έτσι ώστε να μπορούμε να κάνουμε προεπισκόπηση της διάταξης για αναφορά
270 mm Plug-in φορτηγό εμπορευματοκιβώτιο κλειδαριό ασφαλείας πλαστική σφραγίδα ασφαλείας
| Τίτλος | 270 mm Plug-in φορτηγό εμπορευματοκιβώτιο κλειδαριό ασφαλείας πλαστική σφραγίδα ασφαλείας |
|---|---|
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | 194 N (19,80 KG) |
| Συνολικό μήκος | 270 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 180 χιλιοστά |
| Μέγεθος βλαστού | 1.26*8.25 mm |
| Μέσο βάρος | 40,76 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 67 * W 24,5 mm |
| Μηχανισμός | Μηχανισμός σφράγισης σταθερού μήκους |
| Άλλες σειρές | US-PS250FL |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Ονομασία εταιρείας, λογότυπο, σειριακός αριθμός με λέιζερ Ονομασία εταιρείας, λογότυπο, αύξων αριθμός με θερμή σφραγίδα |
| Πακέτο | 200 τεμάχια/σακούλα, 2000 τεμάχια/κουτί Μέγεθος: 57*40*35 cm GW: 10,60 KG ΝΔ: 09.52 KG |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284