|
Productdetails:
|
| Maat: | 270*24,5*20 mm | Materiaal: | PP, ABS |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 194 N (19,80 KG) | Totale lengte: | 270 mm |
| Werklengte: | 180 mm | Gemiddeld gewicht: | 40,76 g / pc |
| Markeringsgebied: | L 67 * W 24,5 mm | Kleur: | Rood, Geel, Blauw, Groen, Oranje, Zwart, Wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 5000 stuks |
| HS-code: | 3926909090 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Beveiligingszegels op maat van kunststof,Verstelbare plastic veiligheidsplakken |
||
Plastic beveiligingszegels zijn een manier manipulatie duidelijke apparaten ontworpen om
het verstrekken van verifieerbaar bewijs van ongeoorloofde toegang in supply chains met een hoge integriteit;
In tegenstelling tot kabelverzegelingen die gericht zijn op milieuvriendelijkheid, hebben plastic beveiligingszegels prioriteit.
auditabiliteit, traceerbaarheid en visuele manipulatie-aanduiding, waardoor zij onmisbaar zijn in de logistiek
De Europese Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de onderzoeksprocedure.
Gemaakt van PP insert met ABS of SS201 voor het blokkeren van de cilinder De afdichting tag ondersteuning laser
het afdrukken van het bedrijfsidentificatie-logo en de serienummering zoals een streepjescode of een QR-code.
We hebben verschillende plastic afdichtingen met een totale lengte van 180 mm tot 700 mm voor uw keuzes.
Laat ons weten uw aankoop hoeveelheid kleur logo of tekst te worden afgedrukt, zodat we kunnen maken van de lay-out preview voor verwijzing
270 mm Plug-in Truck Container Padlock Veiligheid Plastic Security Seal
| Titel | 270 mm Plug-in Truck Container Padlock Veiligheid Plastic Security Seal |
|---|---|
| Materiaal | PP, ABS |
| Treksterkte | 194 N (19,80 KG) |
| Algemene duur | 270 mm |
| Werktijd | 180 mm |
| Stamgrootte | 1.26*8,25 mm |
| Gemiddeld gewicht | 40,76 g / pc |
| Markeringsgebied | L 67 * W 24,5 mm |
| Mechanisme | Verzegelingsmechanisme met vaste lengte |
| Andere reeks | US-PS250FL |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje, zwart, wit |
| Bedrijfsnaam, logo, serienummer door laser Bedrijfsnaam, logo, volgnummer met warm stempel |
|
| Pakket | 200 stuks per zak, 2000 stuks per doos Doos Grootte: 57*40*35 cm GW: 10,60 kg NW: 09.52 KG |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284