|
Szczegóły Produktu:
|
| Typ: | samoblokujące | Tworzywo: | Nylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Długość całkowita: | 885 mm | Średnia waga: | 37,78 g/szt |
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 1,54 KN (157 kgf) | Długość pracy: | 430 mm (po jednej stronie) |
| Obszar znakowania: | Dł. 260*szer. 9,2 mm (jednostronny) | Kolor: | Czarny, biały |
| Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący | MOQ: | 400 szt |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | 885 mm samoblokujący się kabel,samoblokujący się wiązek kablowy 1 |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-NHC13X885 |
| Rodzaj | Samoblokowanie |
| Materiał | Wyroby z nylonu |
| Całkowita długość | 885 mm |
| Średnia waga | 370,78 g/pc |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 1,540 N (157,1 KG) |
| Długość pracy | 430 mm (jednostronna) |
| Obszar oznakowania | L 260*W 9,0 mm (jednostronna) |
| Kolor | Czarny, biały |
| Drukowanie | Laserowe / Gorące Stamp |
| MOQ | 400 sztuk |
| Kod HS | 3926909090 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo towarów, zapewnione zostaną profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
10 sztuk na torebkę 400 sztuk na karton
Wielkość pudełka 116*30*30cm
GW: 18,5 kg
Przestępcy lub gangsterowie kontrolują przemoc, więźniowie zmieniają się pod nadzorem.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Jesteśmy z siedzibą w Zhejiang w Chinach, rozpoczynamy od 2021 roku, sprzedajemy na rynek krajowy ((37.00%), Amerykę Północną ((22.00%), Bliski Wschód ((16.00%), Afrykę ((10.00%), Azję Południowo-Wschodnią ((7.00%), Amerykę Południową ((2.00%), Azję Wschodnią))).00%), Europa Zachodnia ((1,00%), Europa Południowa ((1,00%), Ameryka Środkowa ((1,00%), Europa Północna ((1,00%), Europa Wschodnia ((1,00%).
Pieczęcie zabezpieczające, plastikowe uchwyty butelki, nylonowe wiązania kablowe
Jesteśmy profesjonalistami w tworzeniu, dostosowywaniu i dostarczaniu uszczelnień zabezpieczających, takich jak uszczelniacze śrub kontenerowych, uszczelniacze kabli, plastikowe uszczelniacze, uszczelniacze liczników, wiązania kabli nylonowych, uchwyty butelki,naklejki z szybką reakcją na potrzeby klienta i usługi posprzedażowe.
Akceptowane warunki dostawy: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, dostawa ekspresowa
Akceptowana waluta płatności: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Akceptowany rodzaj płatności: T/T, MoneyGram, karta kredytowa, PayPal, Western Union
Język: angielski, chiński
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284