|
Ürün ayrıntıları:
|
| Tip: | Kendinden Kilitleme | Malzeme: | Naylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Toplam Uzunluk: | 885mm | Ortalama Ağırlık: | 37,78 g / adet |
| Çekme Dayanımı: | 1,54KN (157kgf) | Çalışma uzunluğu: | 430 mm (tek taraflı) |
| İşaretleme Alanı: | U 260*G 9,2 mm (tek taraflı) | Renk: | Siyah, Beyaz |
| Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga | Adedi: | 400 adet |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | 885mm kendi kendine kilitlenmiş kablo bağlama,Kendini kilitleyen kablo bağlama 1.54KN |
||
| Ürün | Değer |
|---|---|
| Menşe Yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | ULTRA-GENUINE |
| Model Numarası | US-NHC13X885 |
| Tip | Kendiliğinden Kilitlenen |
| Malzeme | Naylon 66 |
| Toplam Uzunluk | 885 mm |
| Ortalama Ağırlık | 37.78g/adet |
| Çekme Dayanımı | 1.540 N (157.1 KG) |
| Çalışma Uzunluğu | 430 mm (tek taraf) |
| İşaretleme Alanı | U 260*G 9.0 mm (tek taraf) |
| Renk | Siyah, Beyaz |
| Baskı | Lazer / Sıcak Damga |
| MOQ | 400 adet |
| GTİP Kodu | 3926909090 |
Mallarınızın güvenliğini daha iyi sağlamak için profesyonel, çevre dostu, kullanışlı ve verimli paketleme hizmetleri sunulacaktır.
10 adet/torba 400 adet/koli
Koli boyutu 116*30*30cm
AG: 18.5 kg
Suçlular veya gangsterler şiddet kontrolü, gözetim altında mahkum nakli.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. 2021 yılında kurulmuş olup, Çin'in Hangzhou Şehri, Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket özellikle konteyner contaları, plastik contalar, sayaç contaları, boş etiketler, naylon kablo bağları, şişe kolları ve diğer aksesuarlar gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunmaktadır. Bunlar lojistik, nakliye konteynerleri, havayolu kargo, banka, petrol ve gaz taşımacılığı, giyim ve ambalaj endüstrilerine uygulanır. Jizhen, müşteri hizmetlerimizde benimsediğimiz en üst düzey samimiyet ve ultra gerçek anlamına gelir!
Zhejiang, Çin merkezliyiz, 2021'den beri faaliyetteyiz, İç Pazar (%37.00), Kuzey Amerika (%22.00), Orta Doğu (%16.00), Afrika (%10.00), Güneydoğu Asya (%7.00), Güney Amerika (%2.00), Doğu Asya (%1.00), Batı Avrupa (%1.00), Güney Avrupa (%1.00), Orta Amerika (%1.00), Kuzey Avrupa (%1.00), Doğu Avrupa (%1.00) pazarlarına satış yapıyoruz. Ofisimizde toplamda yaklaşık 1-4 kişi bulunmaktadır.
Güvenlik Mühürleri, Plastik Şişe Kolları, Naylon Kablo Bağları
Konteyner cıvata contası, kablo contası, plastik conta, sayaç contaları, naylon kablo bağları, şişe kolları, boş etiketler gibi güvenlik mühürleri yapma, özelleştirme ve tedarik etme konusunda profesyoneliz. Müşteri ihtiyaçlarına hızlı yanıt ve satış sonrası hizmetler sunuyoruz.
Kabul Edilen Teslimat Şartları: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Ekspres Teslimat
Kabul Edilen Ödeme Para Birimi: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Kabul Edilen Ödeme Türü: T/T, MoneyGram, Kredi Kartı, PayPal, Western Union
Konuşulan Diller: İngilizce, Çince
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284