|
Productdetails:
|
| Type: | Zelfsluitend | Materiaal: | Nylon, PA66 |
|---|---|---|---|
| Totale lengte: | 885 mm | Gemiddeld gewicht: | 37.78 g / pc |
| Treksterkte: | 1.54KN (157kgf) | Werklengte: | 430 mm (eenzijdig) |
| Markeringsgebied: | L 260*W 9,2 mm (eenzijdig) | Kleur: | Zwart, wit |
| Afdrukken: | Laser / Warm stempel | MOQ: | 400 PCs |
| HS-code: | 3926909090 | ||
| Markeren: | 885 mm zelfborgende kabelbinder,zelfborgende kabelbinder 1 |
||
| Artikel | Waarde |
|---|---|
| Herkomst | China, Zhejiang |
| Merknaam | ULTRA-GENUINE |
| Modelnummer | US-NHC13X885 |
| Type | Zelfborgend |
| Materiaal | Nylon 66 |
| Totale Lengte | 885 mm |
| Gemiddeld Gewicht | 37,78 g/stuk |
| Treksterkte | 1.540 N (157,1 KG) |
| Werkende Lengte | 430 mm (enkele zijde) |
| Markeergebied | L 260*B 9,0 mm (enkele zijde) |
| Kleur | Zwart, Wit |
| Laser / Hitte stempel | |
| MOQ | 400 stuks |
| HS Code | 3926909090 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te waarborgen, worden professionele, milieuvriendelijke, gemakkelijke en efficiënte verpakkingsdiensten aangeboden.
10 stuks/zak 400 stuks/doos
Doosafmetingen 116*30*30cm
GW: 18,5 kg
Controle van geweld door criminelen of gangsters, transport van gevangenen onder toezicht.
Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. is opgericht in 2021 en is gevestigd in het district Xiaoshan, Hangzhou City in China. Het bedrijf levert met name diverse wegwerpbare beveiligingsafdichtingsproducten zoals containerzegels, plastic zegels, meterzegels, void stickers, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen en andere accessoires, die van toepassing zijn op de logistiek, zeecontainers, luchtvracht, banken, olie- en gastransport, kleding en verpakkingsindustrieën. Jizhen staat voor uiterste oprechtheid, ultragenuïn, dit is waar we ons inzetten voor onze klantenservice!
Wij zijn gevestigd in Zhejiang, China, gestart in 2021, verkopen aan de binnenlandse markt (37,00%), Noord-Amerika (22,00%), Midden-Oosten (16,00%), Afrika (10,00%), Zuidoost-Azië (7,00%), Zuid-Amerika (2,00%), Oost-Azië (1,00%), West-Europa (1,00%), Zuid-Europa (1,00%), Centraal-Amerika (1,00%), Noord-Europa (1,00%), Oost-Europa (1,00%). Er zijn in totaal ongeveer 1-4 mensen in ons kantoor.
Veiligheidszegels, Plastic Fleshandgrepen, Nylon Kabelbinders
Wij zijn professioneel in het maken, aanpassen en leveren van veiligheidszegels zoals containerboutzegels, kabelzegels, plastic zegels, meterzegels, nylon kabelbinders, flessenhandgrepen, void stickers met snelle reactie om te voldoen aan de behoeften van de klant en naverkoopdiensten.
Geaccepteerde Leveringsvoorwaarden: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express Levering
Geaccepteerde Betaalvaluta: USD, EUR, CAD, HKD, GBP, CNY
Geaccepteerde Betaalmethoden: T/T, MoneyGram, Creditcard, PayPal, Western Union
Gesproken Talen: Engels, Chinees
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284