|
Λεπτομέρειες:
|
| Τύπος: | Αυτοκλείδωμα | Υλικό: | Νάιλον, PA66 |
|---|---|---|---|
| Συνολικό μήκος: | 885 mm | Μέσο Βάρος: | 370,78 g / pc |
| Αντοχή εφελκυσμού: | 1.54KN (157kgf) | Μήκος εργασίας: | 430 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης: | L 260*W 9,2 mm (μοναδική πλευρά) | Χρώμα: | Μαύρο, Άσπρο |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα | MOQ: | 400 PC |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | 885 mm αυτοκλειδωτικό καλώδιο,αυτοκλείδωμα καλωδίου 1.54KN |
||
| Άρθρο | Αξία |
|---|---|
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ειδικότερα, η μέθοδος αυτή δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την πρόληψη της βλάβης. |
| Τύπος | Αυτοκλείδωμα |
| Υλικό | Νάιλον 66 |
| Συνολικό μήκος | 885 mm |
| Μέσο βάρος | 370,78 g/pc |
| Δυνατότητα τράβηξης | 1,540 N (157,1 KG) |
| Διάρκεια εργασίας | 430 mm (μονική πλευρά) |
| Περιοχή σήμανσης | L 260*W 9,0 mm (μόνο πλάτος) |
| Χρώμα | Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Τροποποιημένο | 400 τεμάχια |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
Για την καλύτερη εξασφάλιση της ασφάλειας των εμπορευμάτων σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
10 τεμάχια ανά σακούλα 400 τεμάχια ανά κουτί
Μέγεθος κουτί 116*30*30cm
GW: 18,5 kg
Οι εγκληματίες ή οι γκάνγκστερ ελέγχουν τη βία, οι κρατούμενοι αλλάζουν υπό παρακολούθηση.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στο Xiaoshan district, Hangzhou City στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Είμαστε εγκατεστημένοι στο Zhejiang της Κίνας, ξεκινάμε από το 2021, πουλάμε στην εγχώρια αγορά ((37.00%), Βόρεια Αμερική ((22.00%), Μέση Ανατολή ((16.00%), Αφρική ((10.00%), Νοτιοανατολική Ασία ((7.00%), Νότια Αμερική ((2.00%), Ανατολική Ασία))).00%), Δυτική Ευρώπη(1.00%), Νότια Ευρώπη(1.00%), Κεντρική Αμερική(1.00%), Βόρεια Ευρώπη(1.00%), Ανατολική Ευρώπη(1.00%).
Σφραγίδες ασφαλείας, χειριστήρια μπουκαλιών από πλαστικό, δεσμοί καλωδίων από νάιλον
Είμαστε επαγγελματίες στην κατασκευή, προσαρμογή και προμήθεια σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδα μπουλόν εμπορευματοκιβωτίου, σφραγίδα καλωδίου, πλαστική σφραγίδα, σφραγίδες μετρητών, δεσμοί καλωδίου νάιλον, χειριστήρια μπουκαλιών,ετικέτες κενού με γρήγορη αντίδραση για να ταιριάζει με τις ανάγκες του πελάτη και τις υπηρεσίες μετά την πώληση.
Δικαιούμενοι όροι παράδοσης: FOB, CFR, CIF, EXW, DDP, DDU, Express
Δαπάνες για τα προϊόντα που χρησιμοποιούνται για την παρακολούθηση των πληρωμών
Δικαιούμενος τύπος πληρωμής: T/T, MoneyGram, πιστωτική κάρτα, PayPal, Western Union
Γλώσσα: Αγγλικά, Κινέζικα
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284