|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 300*28*17,8mm | Tworzywo: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 194 N (19,80 kg) | Długość całkowita: | 300 mm |
| Długość pracy: | 225 mm | Średnia waga: | 3,84 g/szt |
| Obszar znakowania: | Dł. 32*szer. 28 mm | Funkcja: | Pociągnij szczelne uszczelnienie |
| Kolor: | czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy, czarny, biały | Wydrukować: | Stempel laserowy/gorący |
| Kod HS: | 3926909090 | ||
| Podkreślić: | wyciągnij szczelne plastikowe uszczelki bezpieczeństwa,uszczelki z tworzyw sztucznych dla ciężarówek |
||
| Specyfikacja | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 300*28*17,8 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-PS300B |
| Materiał | PP, ABS |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 194 N (19,80 KG) |
| Długość całkowita | 300 mm |
| Długość robocza | 225 mm |
| Średnia waga | 3,84 g / szt. |
| Obszar znakowania | Dł. 32*Szer. 28 mm |
| Cecha | Plomba dociągana |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy, Czarny, Biały |
| Druk | Laser / Tłoczenie na gorąco |
| Kod HS | 3926909090 |
Plomba bezpieczeństwa z tworzywa sztucznego PP ABS z numerem seryjnym laserowym 300 mm
200 szt. / worek, 2500 szt. / karton
Rozmiar kartonu: 57*40*35 cm
Waga brutto: 10,60 KG
Waga netto: 9,60 KG
Logistyka transportowa, kurierska, paczki pocztowe, bankowość, linie lotnicze, opakowania cateringowe, pudełka, torby z zamkiem błyskawicznym, odzież itp.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 roku i znajduje się w dzielnicy Xiaoshan, w mieście Hangzhou w Chinach. Firma oferuje przede wszystkim różnorodne jednorazowe artykuły zabezpieczające, takie jak plomby kontenerowe, plomby z tworzywa sztucznego, plomby licznikowe, naklejki void, opaski kablowe nylonowe, uchwyty do butelek i inne akcesoria, które znajdują zastosowanie w logistyce, kontenerach morskich, ładunkach lotniczych, bankowości, transporcie ropy i gazu, odzieży i branży opakowaniowej. Jizhen oznacza najwyższą szczerość, ultragenuine, to jest to, czym kierujemy się w obsłudze klienta!
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284