|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 300*28*17,8mm | Malzeme: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 194 N (19,80 KG) | Toplam Uzunluk: | 300 mm |
| Çalışma uzunluğu: | 225 mm | Ortalama Ağırlık: | 3,84 g / adet |
| İşaretleme Alanı: | U 32*G 28 mm | Özellik: | Sıkı sızdırmazlık çekin |
| Renk: | kırmızı, sarı, mavi, yeşil, turuncu, siyah, beyaz | Yazdır: | Lazer / Sıcak Damga |
| GTİP Kodu: | 3926909090 | ||
| Vurgulamak: | Sıkı plastik güvenlik mühürlerini çek.,Dönüştürülebilir plastik kamyon mühürleri |
||
| Spesifikasyon | Değer |
|---|---|
| Boyut | 300*28*17,8 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-PS300B |
| Malzeme | PP, ABS |
| Çekim Gücü | 194 N (19.80 KG) |
| Toplam Uzunluk | 300 mm |
| Çalışma süresi | 225 mm |
| Ortalama Ağırlık | 3.84 g / pc |
| İşaretleme Alanı | L 32*W 28 mm |
| Özellik | Sıkı mühürlemeyi çek |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu, Siyah, Beyaz |
| Yazdır | Lazer / Sıcak damga |
| HS kodu | 3926909090 |
300mm Lazer Seri numaralı PP ABS İçeriye Plastik Güvenlik Mühürü
200 pcs / torba, 2500 pcs / karton
Karton Boyutu: 57*40*35 cm
Brüt ağırlık: 10,60 kg
Net ağırlığı: 9.60 kg
Ulaşım lojistikleri, ekspres, posta paketleri, bankacılık, havayolu, yemek paketi, kutular, fermuar çantaları, kıyafetler vb.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. 2021 yılında kuruldu ve Çin'in Hangzhou Şehri Xiaoshan bölgesinde yer almaktadır.Şirket özellikle konteyner mühürleri gibi çeşitli tek kullanımlık güvenlik mühürleme koruma ürünleri sunar., plastik mühürler, sayaç mühürleri, boşluk çıkartmaları, naylon kablo bağlamaları, şişe sapları ve lojistik, nakliye konteynerleri, hava yolu kargo, bankacılık, petrol ve gaz taşımacılığı için geçerli diğer aksesuarlar,giyimJizhen, en büyük samimiyet, ultragenüite anlamına gelir.
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284