|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 300*28*17,8 mm | Υλικό: | PP,ABS |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 194 N (19,80 KG) | Συνολικό μήκος: | 300 χλστ |
| Μήκος εργασίας: | 225 χιλ. | Μέσο Βάρος: | 30,84 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης: | L 32*Δ 28 mm | χαρακτηριστικό: | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό | Αποτύπωμα: | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | ||
| Επισημαίνω: | πλαστικές σφραγίδες ασφαλείας που σφίγγουν με έλξη,πλαστικές σφραγίδες φορτηγών που αποδεικνύουν παραβίαση |
||
| Προδιαγραφές | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 300*28*17,8 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | US-PS300B |
| Υλικό | PP, ABS |
| Δυνατότητα τράβηξης | 194 N (19,80 KG) |
| Συνολικό μήκος | 300 χιλιοστά |
| Διάρκεια εργασίας | 225 χιλιοστά |
| Μέσο βάρος | 30,84 g / pc |
| Περιοχή σήμανσης | L 32*Δ 28 mm |
| Ειδικότητα | Τραβήξτε Σφιχτή Σφραγίδα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί, Μαύρο, Λευκό |
| Εκτύπωση | Λέιζερ / θερμή σφραγίδα |
| Κωδικός ΕΣ | 3926909090 |
300mm Laser Σειριακό αριθμό PP ABS Εισάγετε πλαστική σφραγίδα ασφαλείας
200 τεμάχια / σακούλα, 2500 τεμάχια / κουτί
Μέγεθος: 57*40*35 cm
Ακαθάριστο βάρος: 10,60 κιλά
Καθαρό βάρος: 9,60 κιλά
Λογιστική μεταφορών, ταχυδρομική, ταχυδρομικά δέματα, τραπεζικές υπηρεσίες, αεροπορικές εταιρείες, πακέτα εστίασης, κουτιά, σακούλες με φερμουάρ, ενδύματα κλπ.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. ιδρύθηκε το 2021, και βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou στην Κίνα.Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αντικείμενα προστασίας από απορρίμματα ασφαλείας, όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων., πλαστικά σφραγίσματα, σφραγίσματα μετρητών, κενά αυτοκόλλητα, nylon cable tie, bottle handles and other accessories, which apply to logistics, shipping containers, airway cargo, bank, oil and gas transportation,ρούχαΤο Jizhen σημαίνει απόλυτη ειλικρίνεια, υπεργυρότητα, αυτό είναι που ξεκινάμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284