|
Productdetails:
|
| Maat: | 28*28*10 mm | Materiaal: | A3 staal,ABS,gegalvaniseerd staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.156 KN (220 kg) | Kabeldiameter: | 2,0 mm |
| Markeerbaar gebied: | 23.5*17 mm | Blootgestelde kabellengte: | 400 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | Haven: | Sjanghai/Ningbo |
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Titel | 2.0mm Dubbel slot Plastic Security Cable Seal Met Twist Handle |
|---|---|
| Materiaal | A3 staal, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Afmeting van het slot | 28*28*10 mm |
| Kabeldiameter | 2.0 mm |
| Treksterkte | > 2,156 KN (220 kg) |
| Kabellengte | 400 mm (standaard blootgestelde lengte) |
| Mechanisme | Strak afsluitmechanisme trekken |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, zwart |
| logo, serienummer, streepjescode met laser | |
| Pakket | 50 stuks per zak, 500 stuks per doos |
| Afmeting doos | 39*29*16 cm |
| Bruto gewicht | 15.60 kg |
| Nettogewicht | 14.80 kg |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284