|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 28*28*10 mm | Υλικό: | Α3 Χάλυβα,ABS,Γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.156 KN (220 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 2,0 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 23.5*17 mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 400 mm (προεπιλεγμένο) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | Λιμάνι: | Σαγκάη/Νίνγκμπο |
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Τίτλος | 2.0mm Διπλή κλειδαριά Πλαστική σφραγίδα καλωδίου ασφαλείας με στροφή λαβή |
|---|---|
| Υλικό | Α3 Χάλυβα, ABS, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Μέγεθος κλειδαριού | 28*28*10 mm |
| Διάμετρος καλωδίου | 20,0 mm |
| Δυνατότητα τράβηξης | > 2,156 KN (220 KG) |
| Διάστημα καλωδίου | 400 mm (προεπιλεγμένο εκτεθειμένο μήκος) |
| Μηχανισμός | Τραβήξτε τον σφιχτό μηχανισμό σφράγισης |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Μαύρο |
| Εκτύπωση | λογότυπο, αύξοντα αριθμό, γραμμικό κώδικα με λέιζερ |
| Πακέτο | 50 τεμάχια/σακούλα, 500 τεμάχια/κουτί |
| Μέγεθος κουτί | 39*29*16cm |
| Ακαθάριστο βάρος | 15.60 κιλά |
| Καθαρό βάρος | 14.80 κιλά |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284