|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 28*28*10mm | Tworzywo: | Stal A3, ABS, drut stalowy ocynkowany |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,156 KN (220 KG) | Średnica kabla: | 2,0 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 23,5*17mm | Odsłonięta długość kabla: | 400 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | Port: | Szanghaj/Ningbo |
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
| Tytuł | Plomba zabezpieczająca z tworzywa sztucznego z podwójnym zamkiem 2,0 mm z uchwytem obrotowym |
|---|---|
| Materiał | Stal A3, ABS, ocynkowany drut stalowy |
| Rozmiar zamka | 28*28*10 mm |
| Średnica kabla | 2,0 mm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | >2,156 KN (220 KG) |
| Długość kabla | 400 mm (domyślna długość odsłonięta) |
| Mechanizm | Mechanizm zaplombowania z dociskiem |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Czarny |
| Druk | logo, numer seryjny, kod kreskowy laserowo |
| Opakowanie | 50 szt./worek, 500 szt./karton |
| Rozmiar kartonu | 39*29*16cm |
| Waga brutto | 15,60 KG |
| Waga netto | 14,80 KG |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284