|
Productdetails:
|
| Maat: | 30*33,8*12,4 mm | Materiaal: | IJzer 45, ABS, gegalvaniseerd/roestvrij staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.79 KN (284,69 KG) | Kabeldiameter: | 1,8 mm |
| Markeerbaar gebied: | 30*19mm | Blootgestelde kabellengte: | 300 mm (standaard) |
| Stijl: | Trek strak vergrendelingsmechanisme | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabelbeveiligingsdichtingen 2.79KN,30*33 |
||
| Artikel 1 | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 30*33,8*12,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC181B |
| Materiaal | Eisen 45, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.79 KN (284,69 KG) |
| Kabeldiameter | 1.8 mm |
| Markeergebied | 30*19 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 300 mm (standaard) |
| Stijl | Trekkend vergrendelingssysteem |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Om de veiligheid van uw goederen beter te garanderen, worden professionele, milieuvriendelijke, handige en efficiënte verpakkingsdiensten aangeboden.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. is opgericht in 2021, gevestigd in het Xiaoshan-district, Hangzhou City in China.Het bedrijf levert in het bijzonder verschillende wegwerpbeveiligingsbeschermingsproducten zoals containersiegelingen., plastic afdichtingen, meter afdichtingen, lege stickers, nylon kabelband, fles handgrepen en andere accessoires die van toepassing zijn op logistiek, scheepvaartcontainers, luchtvracht, bank, olie en gas transport,kledingJizhen impliceert uiterste oprechtheid, ultra-echtheid, dit is wat we doen in onze klantenservice!
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284