|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 30*33,8*12,4mm | Tworzywo: | Żelazo 45, ABS, drut ze stali ocynkowanej / nierdzewnej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,79 KN (284,69 KG) | Średnica kabla: | 1,8 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 30*19mm | Odsłonięta długość kabla: | 300 mm (domyślnie) |
| Styl: | Pociągnij mocno mechanizm blokujący | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Uszczelnienia zabezpieczające kabli 2,79KN |
||
| Pozycja | Wartość |
|---|---|
| Wielkość | 30*33,8*12,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC181B |
| Materiał | Żelazo 45, ABS, drut stalowy ocynkowany |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 20,79 KN (284,69 KG) |
| Średnica kabla | 10,8 mm |
| Obszar oznaczalny | 30*19 mm |
| Długość kable | 300 mm (domyślnie) |
| Styl | Pociągnij mechanizm ścisłego blokowania |
| Kolor | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Drukowanie | Laserowe |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Aby lepiej zapewnić bezpieczeństwo towarów, zapewnione zostaną profesjonalne, przyjazne dla środowiska, wygodne i wydajne usługi pakowania.
Hangzhou Jizhen Technology CO., LTD. została założona w 2021 r., zlokalizowana w dzielnicy Xiaoshan w mieście Hangzhou w Chinach.Firma dostarcza w szczególności różne jednorazowe zabezpieczenia zabezpieczające, takie jak uszczelki kontenerowe, plastikowe uszczelnienia, uszczelnienia liczników, naklejki na kable, klamki z nylonu, uchwyty butli i inne akcesoria stosowane w logistyce, kontenerach żeglugowych, ładunku lotniczym, transporcie bankowym, naftowym i gazowym,odzieżJizhen oznacza najwyższą szczerość, ultra autentyczność.
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284