|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 30*33,8*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρο 45, ABS, γαλβανισμένο / ατσάλινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.79 KN (284,69 KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,8 mm |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 30*19mm | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 300 mm (προεπιλογή) |
| Στυλ: | Τραβήξτε σφιχτό μηχανισμό ασφάλισης | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες ασφαλείας καλωδίου 2.79KN,Σφραγίδα καλωδίου κοντέινερ 30*33.8*12.4mm |
||
| Στοιχείο | Τιμή |
|---|---|
| Μέγεθος | 30*33.8*12.4 mm |
| Τόπος προέλευσης | Κίνα, Zhejiang |
| Μάρκα | ULTRA-GENUINE |
| Αριθμός μοντέλου | US-CC181B |
| Υλικό | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο ατσάλινο σύρμα |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | 2.79 KN (284.69 KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 1.8 mm |
| Επιφάνεια σήμανσης | 30*19mm |
| Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου | 300mm (προεπιλογή) |
| Στυλ | Μηχανισμός κλειδώματος με τράβηγμα |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λέιζερ |
| MOQ | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS | 8309900000 |
Για να διασφαλιστεί καλύτερα η ασφάλεια των αγαθών σας, θα παρέχονται επαγγελματικές, φιλικές προς το περιβάλλον, βολικές και αποτελεσματικές υπηρεσίες συσκευασίας.
Η Hangzhou Jizhen Technology CO.,LTD. ιδρύθηκε το 2021, βρίσκεται στην περιοχή Xiaoshan, στην πόλη Hangzhou της Κίνας. Η εταιρεία παρέχει ιδιαίτερα διάφορα αναλώσιμα είδη προστασίας σφραγίδων ασφαλείας όπως σφραγίδες εμπορευματοκιβωτίων, πλαστικές σφραγίδες, σφραγίδες μετρητών, αυτοκόλλητα void, δεματικά καλωδίων από νάιλον, λαβές μπουκαλιών και άλλα αξεσουάρ, τα οποία εφαρμόζονται στη βιομηχανία logistics, εμπορευματοκιβωτίων, αεροπορικών φορτίων, τραπεζών, μεταφορών πετρελαίου και φυσικού αερίου, ενδυμάτων και συσκευασίας. Το Jizhen υποδηλώνει υπέρτατη ειλικρίνεια, υπέρ-αυθεντικό, αυτό είναι που αναλαμβάνουμε στην εξυπηρέτηση των πελατών μας!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284