|
Productdetails:
|
| Maat: | 255*14*12,4 mm | Materiaal: | Ijzer 45, ABS, gegalvaniseerde staaldraad |
|---|---|---|---|
| Treksterkte: | 2.8 KN (285,7 kg) | Kabeldiameter: | 1,80 mm |
| Markeerbaar gebied: | 26*7 mm | Blootgestelde kabellengte: | 185 mm (standaard) |
| Totale lengte: | 255 mm | Kleur: | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Afdrukken: | Laser | MOQ: | 1000 stuks |
| HS-code: | 8309900000 | ||
| Markeren: | Kabeldichtingen op maat,Beveiligingszegels voor kabels die niet kunnen worden vervalst |
||
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Grootte | 255*14*12,4 mm |
| Plaats van oorsprong | China, Zhejiang |
| Merknaam | Ultra-echt |
| Modelnummer | US-CC182A |
| Materiaal | Eisen 45, ABS, gegalvaniseerd staaldraad |
| Treksterkte | 2.8 KN (285,7 kg) |
| Kabeldiameter | 1.80 mm |
| Markeergebied | 26*7 mm |
| Uitgestraalde kabellengte | 185 mm (standaard) |
| Algemene duur | 255 mm |
| Kleur | Rood, geel, blauw, groen, oranje |
| Laser | |
| MOQ | 1000 stuks |
| HS-code | 8309900000 |
Contactpersoon: Mr. Sun
Tel.: 18069868284