|
Ürün ayrıntıları:
|
| Boyut: | 255*14*12,4mm | Malzeme: | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
|---|---|---|---|
| Çekme Dayanımı: | 2,8 KN (285,7kg) | Kablo çapı: | 1,80mm |
| İşaretlenebilir Alan: | 26*7mm | Açıkta Kalan Kablo Uzunluğu: | 185 mm (varsayılan) |
| Toplam Uzunluk: | 255 mm | Renk: | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır: | Lazer | Adedi: | 1000 Adet |
| GTİP Kodu: | 8309900000 | ||
| Vurgulamak: | Özel tel kablo mühürleri,Kurcalamaya dayanıklı Kablo Güvenlik Mühürleri |
||
| Parametreler | Değer |
|---|---|
| Boyut | 255*14*12,4 mm |
| Doğum yeri | Çin, Zhejiang |
| Marka Adı | Ultra-gerçek |
| Model Numarası | US-CC182A |
| Malzeme | Demir 45, ABS, galvanizli çelik tel |
| Çekim Gücü | 2.8 KN (285.7KG) |
| Kablo çapı | 1.80 mm |
| İşaretlenebilir Alan | 26*7 mm |
| Açık Kablo Uzunluğu | 185 mm (varsayılan) |
| Toplam Uzunluk | 255 mm |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Yeşil, Turuncu |
| Yazdır | Lazer |
| MOQ | 1000 parça |
| HS kodu | 8309900000 |
İlgili kişi: Mr. Sun
Tel: 18069868284