|
Λεπτομέρειες:
|
| Μέγεθος: | 255*14*12,4 mm | Υλικό: | Σίδηρος 45, ABS, γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | 2.8 KN (285,7KG) | Διάμετρος καλωδίου: | 1,80 χιλ. |
| Αξιοσημείωτη περιοχή: | 26*7 χιλ. | Εκτεθειμένο μήκος καλωδίου: | 185 mm (προεπιλεγμένο) |
| Συνολικό μήκος: | 255 χιλ. | Χρώμα: | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Αποτύπωμα: | Λέιζερ | MOQ: | 1000 Τεμάχια |
| Κωδικός HS: | 8309900000 | ||
| Επισημαίνω: | Σφραγίδες καλωδίων από σύρμα,Ασφαλείς σφραγίδες ασφαλείας καλωδίων |
||
| Παράμετρος | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 255*14*12,4 mm |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα, Zhejiang |
| Ονομασία μάρκας | Υπερ-Γενική. |
| Αριθμός μοντέλου | Ημερομηνία έναρξης ισχύος |
| Υλικό | Σίδηρο 45, ABS, καλωδιωμένο σύρμα χάλυβα |
| Δυνατότητα τράβηξης | 2.8 KN (285,7KG) |
| Διάμετρος καλωδίου | 10,80 mm |
| Ετικέτες | 26*7 mm |
| Εκθέσιμο μήκος καλωδίου | 185 mm (προεπιλεγμένο) |
| Συνολικό μήκος | 255 χιλιοστά |
| Χρώμα | Κόκκινο, Κίτρινο, Μπλε, Πράσινο, Πορτοκαλί |
| Εκτύπωση | Λάιζερ |
| Τροποποιημένο | 1000 κομμάτια |
| Κωδικός ΕΣ | 8309900000 |
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284