|
Szczegóły Produktu:
|
| Rozmiar: | 255*14*12,4 mm | Tworzywo: | Żelazo 45, ABS, drut ze stali ocynkowanej |
|---|---|---|---|
| Wytrzymałość na rozciąganie: | 2,8 węzła (285,7 kg) | Średnica kabla: | 1,80 mm |
| Obszar do zaznaczenia: | 26*7mm | Odsłonięta długość kabla: | 185 mm (domyślnie) |
| Długość całkowita: | 255 mm | Kolor: | Czerwony, żółty, niebieski, zielony, pomarańczowy |
| Wydrukować: | Laser | MOQ: | 1000 sztuk |
| Kod HS: | 8309900000 | ||
| Podkreślić: | Włókna z włókna,Bezpieczne uszczelki kablowe |
||
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 255*14*12,4 mm |
| Miejsce pochodzenia | Chiny, Zhejiang |
| Nazwa marki | ULTRA-GENUINE |
| Numer modelu | US-CC182A |
| Materiał | Żelazo 45, ABS, ocynkowany drut stalowy |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 2,8 kN (285,7 kg) |
| Średnica kabla | 1,80 mm |
| Obszar znakowania | 26*7 mm |
| Długość odsłoniętego kabla | 185 mm (domyślnie) |
| Długość całkowita | 255 mm |
| Kolor | Czerwony, Żółty, Niebieski, Zielony, Pomarańczowy |
| Druk | Laser |
| MOQ | 1000 sztuk |
| Kod HS | 8309900000 |
Osoba kontaktowa: Mr. Sun
Tel: 18069868284