|
Λεπτομέρειες:
|
| Υλικό: | Πλαστικό, HDPE | χρήση: | μπουκάλι |
|---|---|---|---|
| Αντοχή εφελκυσμού: | > 98 N (10,0 KG) | Συνολικό μέγεθος: | 125*125*18 mm |
| Μέσο Βάρος: | 140,0 g / pc | Διάμετρος φιάλης εφαρμογής: | 33-34 χιλιοστά |
| Εφαρμογή: | 4 Μπουκάλια | Προσαρμογή: | Δεκτός |
| Χρώμα: | Κόκκινο, μπλε, κίτρινο, πορτοκαλί, άσπρο | MOQ: | 5000 ΤΕΜ |
| Κωδικός HS: | 3926909090 | Λιμάνι: | Οποιοδήποτε λιμάνι της Κίνας |
| Επισημαίνω: | Maniglia per bottiglie in plastica ad alta resistenza,Maniglia per trasporto 4 bottiglie |
||
Η λαβή πλαστικού μπουκαλιού είναι ένα απλό εργαλείο κατασκευασμένο από υλικό πλαστικού HDPE που συμμορφώνεται με το πρότυπο RoHs, και το στόμιο της λαβής είναι σχεδιασμένο με κυκλικές θηλιές που εξασφαλίζουν ότι η συσκευασία είναι αρκετά σφιχτή για να μεταφερθεί με γυμνό χέρι.
Διαθέτουμε επιλογές λαβών πλαστικών μπουκαλιών 1 πακέτου, 2 πακέτων, 3 πακέτων, 4 πακέτων, 6 πακέτων και 8 πακέτων, οι οποίες εφαρμόζονται για διάμετρο λαιμού μπουκαλιού 28mm, 30mm, 38mm. Τα χρώματα των λαβών υποστηρίζουν κωδικό Pantone για προσαρμογή, MOQ 10.000 τεμάχια ανά χρώμα. Ο γραμμικός κώδικας μπορεί να εκτυπωθεί με θερμικό χαρτί και να επισημανθεί εάν χρειάζεται. Τα επίπεδα κλιπ λαβής μπουκαλιού μπορούν επίσης να εκτυπωθούν με μεταξοτυπία με λογότυπο. Η συσκευασία της λαβής είναι 25 τεμάχια/δέσμη, ή 50 τεμάχια/δέσμη, ή χύμα συσκευασία σε χαρτοκιβώτιο.
Παρακαλούμε μετρήστε τη μέγιστη και ελάχιστη διάμετρο του λαιμού του μπουκαλιού σας, καθώς και τη διάμετρο του μπουκαλιού, ώστε να μπορούμε να ελέγξουμε και να αντιστοιχίσουμε την κατάλληλη λαβή για τις λύσεις συσκευασίας σας.
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Τίτλος Προϊόντος | Λαβή Μεταφοράς Πλαστικού Μπουκαλιού Νερού Χυμού Λαδιού Ποτών 33-34mm |
| Υλικό | HDPE |
| Αντοχή σε εφελκυσμό | > 98 N (10.0 KG) |
| Μέγεθος | 125*125*18 mm |
| Μέσο Βάρος | 14.0 g / τεμ. |
| Διάμετρος Μπουκαλιού Εφαρμογής | 33-34 mm |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας | 5000 τεμ. |
| Κωδικός HS | 3926909090 |
Εφαρμογές: Μεταφορά ποτών, προώθηση δεμάτων ποτών, μπουκάλια νερού και άλλα δοχεία υγρών.
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Mr. Sun
Τηλ.:: 18069868284